KONTAKT

Är det något du undrar över är du välkommen att maila, ringa eller använda formuläret nedan.

Fastighets AB Trianon Jöns Filsgatan 2, 211 33 Malmö – 040-611 34 00 –  info@trianon.se

olof_nyt2

VD
Olof Andersson

040-611 34 97

olof.andersson@trianon.se

 

 

Våra framgångar är främst våra duktiga medarbetares förtjänst. Vi är ett sammansvetsat team av kollegor med lång branscherfarenhet. Behöver du hjälp med något så är du välkommen att kontakta oss på respektive kontaktinformation nedan.

EKONOMI

Mari-LouiseHedbys-1
Ekonomichef/Vice VD
Mari-Louise Hedbys
040-611 34 85
mari-louise.hedbys@trianon.se
_Q2A5234JonasK
Business Controller
Föräldrarledig
Jonas Karlsryd
040-611 33 10
jonas.karlsryd@trianon.se
_Q2A5152KarinAppehl
Ekonomi
Karin Appehl
040-611 34 04
karin.appehl@trianon.se
Emelie
Redovisningsansvarig
Emelie Thufvesson
040-611 39 00
emelie.thufvesson@trianon.se
_Q2A5169AnnEriksson
HR / Ekonomi
Ann Eriksson
040-611 34 40
ann.eriksson@trianon.se
blau
Ekonomi
Farhan Yunas
040-611 31 20
farhan.yunas@trianon.se

MARKNAD

BirgittaBengtsonNY
Marknadsansvarig
Birgitta Bengtson
040-611 32 84
birgitta.bengtson@trianon.se

FÖRVALTARE

LarsAkewall
Förvaltningschef City
Lars Åkewall
040-611 33 42
lars.akewall@trianon.se
NiclasPernlo
Förvaltningschef Limhamn/Slottsstaden/Rosengård
Niclas Pernlo
040-611 35 79
niclas.pernlo@trianon.se
LarsNordin
Förvaltningschef Vårsången/Hermodsdal
Lars Nordin
040-611 34 94
lars.nordin@trianon.se
CarolineAndersson-1
Förvaltare Rosengård
Caroline Andersson
040-611 32 38
caroline.andersson@trianon.se
AjtenBoos
Förvaltare Häggen/Entré lägenhet
Ajten Böös
040-611 34 87
ajten.boos@trianon.se

SERVICECENTER

AnnaPiper
Service Manager
Anna Piper
040-611 35 17
anna.piper@trianon.se
blau
Kundtjänst / Uthyrning
Linda Persson
040-611 40 14
linda.persson@trianon.se

ROSENGÅRD CENTRUM

BirgittaBengtsonNY
Centrumledning
Birgitta Bengtson
040-611 32 84
birgitta.bengtson@trianon.se

Entré

BirgittaBengtsonNY
Marknadsansvarig
Birgitta Bengtson
040-611 32 84
birgitta.bengtson@trianon.se
blau
Förvaltare - Kommersiella lokaler
Håkan Lindgren
0709-70 05 39
hakan.lindgren@trianon.se
AjtenBoos
Förvaltare - Lägenheter
Ajten Böös
040-611 34 87
ajten.boos@trianon.se

FASTIGHETSSKÖTARE

DanielPerssonVaktmastare
Daniel Persson
CITY
AngelicaJeppsonFastighetsskotare
Angelica Jeppson
CITY
ThomasNilssonFastighetsskotare
Thomas Nilsson
LIMHAMN / SLOTTSSTADEN
Mano-ojeda
Manuel Ojeda
LIMHAMN / SLOTTSSTADEN
PatrikKrell
Patrik Krell
VÅRSÅNGEN
SabahudinRamic
Sabahudin Ramic
VÅRSÅNGEN
YlberShoshiVaktmastare
Ylber Shoshi
VÅRSÅNGEN
JozsefIvancsiFastighetsskotare
Jozef Ivancsi
VÅRSÅNGEN
SamiHelkomaa
Sami Helkomaa
HERMODSDAL
NusretHaruni
Nusret Harumi
ROSENGÅRD

LOKALVÅRDARE

MagdalenaGrzywacz-bucka
Magdalena Grzymacz-Bucka
blau
Djeneta Hodja
JosephineOseiBoadu
Josephine Boadu
LenaBlixt
Lena Blixt
MonikaLukacz
Monica Lukacz

MAMAS CAFÉ VÅRSÅNGEN

LenaAndersson
Lena Andersson
072-060 32 75
mamas@trianon.se
HeidiEriksen
Heidi Eriksen
072-060 32 75
mamas@trianon.se

HITTA LEDIGA LOKALER I HELA MALMÖ

Fastighets AB Trianon Jöns Filsgatan 2, 211 33 Malmö – 040-611 34 00 – info@trianon.se